| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 54708932 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A4, 200 HV |
| Coating | pln |
| Suitable for screw diameter | M 3 |
| Inner diameter | 3,2 mm |
| Outer diameter | 7 mm |
| Thickness | 0,5 mm |
| Norm | ISO7089/DIN125A |
Product details
without chamfer.
| Outer diameter | 7 mm |
| Inner diameter | 3.2 mm |
| Norm | ISO 7089 |
| EAN/GTIN | None |
Remarks
Härteklasse 140 HV nur bei DIN Artikeln.

