| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 25709017 |
| Material | Steel |
| Quality | 300 HV |
| Coating | HDG |
| Suitable for screw diameter | M 16 |
| Inner diameter | 17 mm |
| Outer diameter | 30 mm |
| Thickness | 3 mm |
| Norm | ISO7090/DIN125B |
Product details
mit Fase.
| Outer diameter | 30 mm |
| Inner diameter | 17 mm |
| Norm | ISO 7090 |
| EAN/GTIN | None |
Remarks
Härteklasse 140 HV nur bei DIN Artikeln.

