| Price |
Deliverable (3-5 months)
|
|---|---|
| Article number | 52709013 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A2, 200 HV |
| Coating | pln |
| Suitable for screw diameter | M 12 |
| Inner diameter | 13 mm |
| Outer diameter | 24 mm |
| Thickness | 2,5 mm |
| Norm | ISO7090/DIN125B |
Product details
with chamfer.
| Outer diameter | 24 mm |
| Inner diameter | 13 mm |
| Norm | ISO 7090 |
| EAN/GTIN | None |
Remarks
Härteklasse 140 HV nur bei DIN Artikeln.

