| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 250127920 |
| Material | Spring steel |
| Quality | SpSt |
| Coating | HDG |
| Inner diameter | 20 mm |
Product details
| Inner diameter | 20 mm |
| Norm | DIN 127 B |
| Outer diameter da | 33.6 mm |
| Inner diameter di | 20 mm |
| EAN/GTIN | None |
Remarks
Standard was withdrawn without a replacement. DIN is similar to DIN 127.

