| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 20144131 |
| Material | Steel |
| Quality | ST |
| Coating | zinc-plated, standard, 5 µm, Zn5/An/T0 |
| Inner diameter | 31 mm |
| Outer diameter | 45 mm |
| Thickness | 5 mm |
Product details
| Outer diameter | 45 mm |
| Inner diameter | 31 mm |
| Norm | DIN 1441 |
| EAN/GTIN | None |

