| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 20043414 |
| Material | Steel |
| Quality | ST |
| Coating | zinc-plated, standard, 5 µm, Zn5/An/T0 |
| Inner diameter | 13,5 mm |
| Suitable for screw diameter | M12 |
| Height h | 4,9 mm |
Product details
For U-sections, conical.
| Width b | 30 mm |
| Inner diameter | 13.5 mm |
| Total lenght l | 26 mm |
| Norm | DIN 434 |
| EAN/GTIN | None |

