| Price |
Deliverable (3-5 months)
|
|---|---|
| Article number | 10046214 |
| Material | Steel |
| Quality | ST |
| Inner diameter | 14 mm |
| Diameter d1 | 14 mm |
| Outer diameter | 30 mm |
| Thickness | 0,8 mm |
Product details
With internal tab.
| Inner diameter | 14 mm |
| Total lenght l | 11.4 mm |
| Norm | DIN 462 A |
| Width b | 5 mm |
| Outer diameter | 30 mm |
| Diameter d | 11.4 mm |
| EAN/GTIN | None |
Remarks
Standard was withdrawn without a replacement. Similar to DIN 462.

