| Price |
Deliverable (6-10 weeks)
|
|---|---|
| Article number | 10046222 |
| Material | Steel |
| Quality | ST |
| Inner diameter | 22 mm |
| Diameter d1 | 22 mm |
| Outer diameter | 40 mm |
| Thickness | 1 mm |
Product details
With internal tab.
| Inner diameter | 22 mm |
| Total lenght l | 19.5 mm |
| Norm | DIN 462 A |
| Width b | 6 mm |
| Outer diameter | 40 mm |
| Diameter d | 19.5 mm |
Remarks
Standard was withdrawn without a replacement. Similar to DIN 462.