| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 10046321 |
| Material | Steel |
| Quality | ST |
| Coating | pln |
| Suitable for screw diameter | M 20 |
| Inner diameter | 21 mm |
| Diameter d2 | 37 mm |
| Thickness | 1 mm |
Product details
With 2 rags.
| Inner diameter | 21 mm |
| Norm | DIN 463 |
| Lenght l2 | 21 mm |
| Width b | 18 mm |
| Lenght l1 | 36 mm |
Remarks
Standard was withdrawn without a replacement. Similar to DIN 463.

