| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 10631912 |
| Material | Steel |
| Quality | ST |
| Coating | pln |
| Suitable for screw diameter | M 10 |
| Inner diameter | 12 mm |
| Outer diameter | 21 mm |
| Height | 4,2 mm |
Product details
| Outer diameter | 21 mm |
| Inner diameter | 12 mm |
| Norm | DIN 6319 D |

