| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 106319232 |
| Material | Steel |
| Quality | ST |
| Coating | pln |
| Suitable for screw diameter | M 20 |
| Inner diameter | 23,2 mm |
| Outer diameter | 36 mm |
| Height | 7,5 mm |
Product details
| Outer diameter | 36 mm |
| Inner diameter | 23.2 mm |
| Norm | DIN 6319 D |
| EAN/GTIN | None |

