| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 10631971 |
| Material | Steel |
| Quality | ST |
| Coating | pln |
| Suitable for screw diameter | M 6 |
| Inner diameter | 7,1 mm |
| Outer diameter | 12 mm |
| Height | 2,8 mm |
Product details
| Outer diameter | 12 mm |
| Inner diameter | 7.1 mm |
| Norm | DIN 6319 D |
| EAN/GTIN | None |

