| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 10631996 |
| Material | Steel |
| Quality | ST |
| Coating | pln |
| Suitable for screw diameter | M 8 |
| Inner diameter | 9,6 mm |
| Outer diameter | 17 mm |
| Height | 3,5 mm |
Product details
| Outer diameter | 17 mm |
| Inner diameter | 9.6 mm |
| Norm | DIN 6319 D |

