| Price |
Deliverable (2-3 weeks)
|
|---|---|
| Article number | 52631980232 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A2 |
| Coating | pln |
| Suitable for screw diameter | M 20 |
| Inner diameter | 23,2 mm |
| Outer diameter | 36 mm |
| Height | 7,5 mm |
Product details
| Outer diameter | 36 mm |
| Inner diameter | 23.2 mm |
| Norm | DIN 6319 D |

