| Price |
Deliverable (3-5 months)
|
|---|---|
| Article number | 526319835 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A2 |
| Coating | pln |
| Suitable for screw diameter | M 30 |
| Inner diameter | 35 mm |
| Outer diameter | 56 mm |
| Height | 12 mm |
Product details
| Outer diameter | 56 mm |
| Inner diameter | 35 mm |
| Norm | DIN 6319 D |

