| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 5463198120145V1 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A4 |
| Coating | pln |
| Suitable for screw diameter | M 12 |
| Inner diameter | 14,5 mm |
| Outer diameter | 24 mm |
| Height | 5 mm |
Product details
| Outer diameter | 24 mm |
| Inner diameter | 14.5 mm |
| Norm | DIN 6319 D |
