| Price |
Deliverable (2-3 weeks)
|
|---|---|
| Article number | 546319812071 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A4 |
| Coating | pln |
| Suitable for screw diameter | M 6 |
| Inner diameter | 7,1 mm |
| Outer diameter | 12 mm |
| Height | 2,8 mm |
Product details
| Outer diameter | 12 mm |
| Inner diameter | 7.1 mm |
| Norm | DIN 6319 D |

