| Price |
Deliverable (2-3 weeks)
|
|---|---|
| Article number | 54631981219 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A4 |
| Coating | pln |
| Suitable for screw diameter | M 16 |
| Inner diameter | 19 mm |
| Outer diameter | 30 mm |
| Height | 6,2 mm |
Product details
| Outer diameter | 30 mm |
| Inner diameter | 19 mm |
| Norm | DIN 6319 D |

