| Price |
Deliverable (6-8 business days)
|
|---|---|
| Article number | 54631981228 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A4 |
| Coating | pln |
| Suitable for screw diameter | M 24 |
| Inner diameter | 28 mm |
| Outer diameter | 44 mm |
| Height | 9,5 mm |
Product details
| Outer diameter | 44 mm |
| Inner diameter | 28 mm |
| Norm | DIN 6319 D |

