| Price |
Deliverable (3-5 months)
|
|---|---|
| Article number | 5463193156 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A4 |
| Coating | pln |
| Suitable for screw diameter | M 30 |
| Inner diameter | 31 mm |
| Outer diameter | 56 mm |
| Height | 11,2 mm |
Product details
| Outer diameter | 56 mm |
| Inner diameter | 31 mm |
| Norm | DIN 6319 C |
| EAN/GTIN | None |

