| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 4060634025 |
| Material | Steel |
| Quality | ST |
| Coating | zinc-plated, thick layer, 8 µm, Zn8/Cn/T2 µ0,12 - 0,18 |
| Suitable for screw diameter | M 24 |
| Inner diameter | 25 mm |
| Outer diameter | 60 mm |
| Thickness | 8 mm |
Product details
Hardened.
| Outer diameter | 60 mm |
| Inner diameter | 25 mm |
| Norm | DIN 6340 |

