| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 10734931 |
| Material | Steel |
| Quality | 100 HV |
| Coating | pln |
| Suitable for screw diameter | M 30 |
| Inner diameter | 31 mm |
| Outer diameter | 68 mm |
| Thickness | 10 mm |
Product details
For screws with heavy rolled spring pins.
Product class C - 100 HV.
| Outer diameter | 68 mm |
| Inner diameter | 31 mm |
| Norm | DIN 7349 |

