| Price |
Deliverable (6-8 business days)
|
|---|---|
| Article number | 52734923 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A2, 100 HV |
| Coating | pln |
| Suitable for screw diameter | M 22 |
| Inner diameter | 23 mm |
| Outer diameter | 50 mm |
| Thickness | 8 mm |
Product details
For screws with heavy rolled spring pins.
Product class C - 100 HV.
| Outer diameter | 50 mm |
| Inner diameter | 23 mm |
| Norm | DIN 7349 |
| EAN/GTIN | None |

