| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 527349721 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A2, 200 HV |
| Coating | pln |
| Suitable for screw diameter | M 20 |
| Inner diameter | 21 mm |
| Outer diameter | 44 mm |
| Thickness | 8 mm |
Product details
For screws with heavy rolled spring pins.
Product class C - 200 HV.
| Outer diameter | 44 mm |
| Inner diameter | 21 mm |
| Norm | DIN 7349 |
| EAN/GTIN | None |

