| Price |
Deliverable (6-10 weeks)
|
|---|---|
| Article number | D7349AZAA13 |
| Material | Steel |
| Quality | 300 HV |
| Coating | pln |
| Suitable for screw diameter | M 12 |
| Inner diameter | 13 mm |
| Outer diameter | 30 mm |
| Thickness | 6 mm |
Product details
For screws with heavy clamping sleeves. The clamping sleeve according to DIN EN ISO 8752.
| Outer diameter | 30 mm |
| Inner diameter | 13 mm |
| Norm | DIN 7349 |
| EAN/GTIN | None |

