| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | D7349EHAA0105 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | 1.4980 |
| Coating | pln |
| Suitable for screw diameter | M 10 |
| Inner diameter | 10,5 mm |
| Outer diameter | 25 mm |
| Thickness | 4 mm |
Product details
For screws with heavy clamping sleeves. The clamping sleeve according to DIN EN ISO 8752.
| Outer diameter | 25 mm |
| Inner diameter | 10.5 mm |
| Norm | DIN 7349 |
| EAN/GTIN | None |

