| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 10098812181 |
| Material | Steel |
| Quality | ST |
| Coating | pln |
| Outer diameter | 18 mm |
| Thickness | 1 mm |
| Inner diameter | 12 mm |
Product details
| Outer diameter | 18 mm |
| Inner diameter | 12 mm |
| Norm | DIN 988 |
| EAN/GTIN | None |

