| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 100988759505 |
| Material | Steel |
| Quality | ST |
| Coating | pln |
| Outer diameter | 95 mm |
| Thickness | 0,5 mm |
| Inner diameter | 75 mm |
Product details
| Outer diameter | 95 mm |
| Inner diameter | 75 mm |
| Norm | DIN 988 |
| EAN/GTIN | None |

