| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 52098861202 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A2 |
| Coating | pln |
| Outer diameter | 12 mm |
| Thickness | 0,2 mm |
| Inner diameter | 6 mm |
Product details
| Outer diameter | 12 mm |
| Inner diameter | 6 mm |
| Norm | DIN 988 |
| EAN/GTIN | None |

