| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 52900810 |
| Material | Plastic |
| Quality | EPDM |
| Coating | pln |
| Diameter | 10,5 mm |
Product details
| Inner diameter di | 10.8 mm |
| Outer diameter da | 25 mm |
| EAN/GTIN | None |
| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 52900810 |
| Material | Plastic |
| Quality | EPDM |
| Coating | pln |
| Diameter | 10,5 mm |
| Inner diameter di | 10.8 mm |
| Outer diameter da | 25 mm |
| EAN/GTIN | None |