| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 556336255 |
| Quality | plastic/ST |
| Coating | zinc-plated, standard, 5 µm, Zn5/An/T0 |
| Diameter of the head | 25 mm |
| Diameter | 5 mm |
Product details
| Thread length b | 9.5 mm |
| Norm | DIN 6336 K |
| Diameter of the head dk | 25 mm |
| Diameter d | 5 mm |
| EAN/GTIN | None |
