| Price |
Deliverable (6-8 business days)
|
|---|---|
| Article number | 52139189825 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A2-50 |
| Coating | pln |
| Diameter | 8 mm |
| Length | 25 mm |
Product details
Form PT-Stud welding with tip ignition
| Lenght l1 | 0.85 mm |
| Total lenght l | 25 mm |
| Diameter d1 | 0.75 mm |
| Norm | ISO 13918 PT |
| Diameter of the head dk | 9 mm |
| Diameter d | 8 mm |
| EAN/GTIN | None |
Remarks
32501-1 has been replaced by ISO 13918

