| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 54139189820 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | 1.4571 |
| Coating | pln |
| Diameter | 8 mm |
| Length | 20 mm |
Product details
Form PT-Stud welding with tip ignition
| Lenght l1 | 0.85 mm |
| Total lenght l | 20 mm |
| Diameter d1 | 0.75 mm |
| Norm | ISO 13918 PT |
| Diameter of the head dk | 9 mm |
| Diameter d | 8 mm |
| EAN/GTIN | None |
Remarks
32501-1 has been replaced by ISO 13918

