| Price |
Deliverable (3-4 weeks)
|
|---|---|
| Article number | 54325013615 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | 1.4401 |
| Coating | pln |
| Diameter | 6 mm |
| Length | 15 mm |
Product details
Form PT-Stud welding with tip ignition
| Total lenght l | 15 mm |
| Norm | ISO 13918 PT |
| Diameter d | 6 mm |
Remarks
32501-1 has been replaced by ISO 13918