| Price |
Deliverable (3-5 months)
|
|---|---|
| Article number | D7TAAAAA830 |
| Material | Steel |
| Quality | ST |
| Coating | pln |
| Diameter | 8 mm |
| Length | 30 mm |
Product details
Tolerance field h8.
| Total lenght l | 30 mm |
| Dome height c | 1.2 mm |
| Norm | DIN 7 |
| Diameter d | 8 mm |
| EAN/GTIN | None |

