| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 510661412 |
| Material | Copper |
| Quality | CU |
| Diameter | 4 mm |
| Length | 12 mm |
Product details
DIN 661 wurde zurückgezogen und ist austauschbar mit ISO 1051 C.
| Total lenght l | 12 mm |
| Norm | ISO 1051 C |
| Height of the head k | 2 mm |
| Diameter of the head dk | 7 mm |
| Diameter d | 4 mm |
| EAN/GTIN | None |
Remarks
Replacement ISO 1051.

