| Price |
Deliverable (3-5 business days)
|
|---|---|
| Article number | 52040446 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A1 |
| Coating | pln |
| Diameter | 4 mm |
| Length | 6 mm |
Product details
| Total lenght l | 6 mm |
| Lens height f | 0.6 mm |
| Norm | DIN 404 |
| Height of the head k | 5 mm |
| Diameter of the head dk | 7 mm |
| Thread length b | 6 mm |
| Diameter d1 | 2 mm |
| Diameter d | 4 mm |

