| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 520404516 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A1 |
| Coating | pln |
| Diameter | 5 mm |
| Length | 16 mm |
Product details
| Total lenght l | 16 mm |
| Lens height f | 0.7 mm |
| Norm | DIN 404 |
| Height of the head k | 6.5 mm |
| Diameter of the head dk | 8.5 mm |
| Thread length b | 16 mm |
| Diameter d1 | 2.5 mm |
| Diameter d | 5 mm |

