| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | I14582AHAC620 |
| Quality | 8.8 |
| Coating | zinc-plated, standard, 5 µm, Zn5/An/T0 |
| Diameter | 6 mm |
| Length | 20 mm |
Product details
Mit Innensechsrund und hoher Kopf
| Total lenght l | 20 mm |
| Norm | ISO 14582 |
| Height of the head k | 3.5 mm |
| Diameter of the head dk | 14.44 mm |
| Diameter d | 6 mm |
| EAN/GTIN | None |

