| Price |
Deliverable (3-5 months)
|
|---|---|
| Article number | I1207AFAC410 |
| Material | Steel |
| Quality | 5.8 |
| Coating | zinc-plated, standard, 5 µm, Zn5/An/T0 |
| Force application type | Slot |
| Diameter | 4 mm |
| Length | 10 mm |
Product details
| Total lenght l | 10 mm |
| Norm | ISO 1207 |
| Height of the head k | 2.6 mm |
| Diameter of the head dk | 7 mm |
| Diameter d | 4 mm |
| EAN/GTIN | None |

