| Price |
Deliverable (3-5 months)
|
|---|---|
| Article number | 1486761840 |
| Material | Steel |
| Quality | 8.8 |
| Coating | pln |
| Thread incline | 1,5 mm |
| Diameter | 18 mm |
| Length | 40 mm |
Product details
| Total lenght l | 40 mm |
| Norm | ISO 8676 |
| Height of the head k | 11.5 mm |
| Thread incline | 1.5 mm |
| Thread length b | 40 mm |
| Diameter d | 18 mm |
| EAN/GTIN | None |

