| Price |
Deliverable (3-5 months)
|
|---|---|
| Article number | I8676AHAC302100 |
| Material | Steel |
| Quality | 8.8 |
| Coating | zinc-plated, standard, 5 µm, Zn5/An/T0 |
| Thread incline | 2 mm |
| Diameter | 30 mm |
| Length | 100 mm |
Product details
| Total lenght l | 100 mm |
| Norm | ISO 8676 |
| Height of the head k | 18.7 mm |
| Thread incline | 2 mm |
| Thread length b | 100 mm |
| Diameter d | 30 mm |
| EAN/GTIN | None |
