| Price |
Deliverable (3-5 months)
|
|---|---|
| Article number | 100580748 |
| Material | Steel |
| Quality | C15E |
| Coating | pln |
| Diameter | 48 mm |
Product details
| Total lenght l | 68 mm |
| Norm | DIN 580 |
| Outer diameter da | 166 mm |
| Inner diameter di | 90 mm |
| Diameter of the head dk | 100 mm |
| Diameter d | 48 mm |
| EAN/GTIN | 4251063424005 |
Properties
New standard 10-2010.
Label: CE.

