| Price |
In Stock
|
|---|---|
| Article number | 52058027 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A2, cast |
| Coating | pln |
| Diameter | 27 mm |
Product details
| Total lenght l | 40 mm |
| Norm | DIN 580 |
| Outer diameter da | 108 mm |
| Inner diameter di | 50 mm |
| Diameter of the head dk | 50 mm |
| Diameter d | 27 mm |
Remarks
Use at the risk of the buyer.

