| Price |
Deliverable (4-6 weeks)
|
|---|---|
| Article number | 540580736 |
| Material | Stainless steel |
| Quality | A4 |
| Coating | pln |
| Diameter | 36 mm |
Product details
| Total lenght l | 54 mm |
| Norm | DIN 580 |
| Outer diameter da | 126 mm |
| Inner diameter di | 70 mm |
| Diameter of the head dk | 75 mm |
| Diameter d | 36 mm |
| EAN/GTIN | None |
Properties
New standard 10-2010.
Label: CE.

