| Price |
Deliverable (4-6 weeks)
|
|---|---|
| Article number | 230921520CBT |
| Material | Steel |
| Quality | 5.8 |
| Coating | zinc-plated, standard, 5 µm, Zn5/An/T0 |
| Force application type | Slot |
| Diameter | 5 mm |
| Length | 20 mm |
Product details
Mit Schlitz und großem Kopf.
| Total lenght l | 20 mm |
| Norm | DIN 921 |
| Height of the head k | 2.7 mm |
| Diameter of the head dk | 16 mm |
| Diameter d | 5 mm |
| EAN/GTIN | None |

