| Price |
Deliverable (4-6 weeks)
|
|---|---|
| Article number | 200580764 |
| Material | Steel |
| Quality | C15E |
| Coating | zinc-plated, standard, 5 µm, Zn5/An/T0 |
| Diameter | 64 mm |
Product details
| Total lenght l | 90 mm |
| Norm | DIN 580 |
| Outer diameter da | 206 mm |
| Inner diameter di | 110 mm |
| Diameter of the head dk | 120 mm |
| Diameter d | 64 mm |
| EAN/GTIN | None |
Properties
New standard 10-2010.
Label: CE.

