| Price |
Deliverable (3-5 months)
|
|---|---|
| Article number | 167380525 |
| Material | Steel |
| Quality | 012.9 |
| Coating | pln |
| Force application type | Hex socket |
| Diameter | 5 mm |
| Length | 25 mm |
Product details
Part 1 - head A form, with internal hexagon.
| Depth t | 1.56 mm |
| Total lenght l | 25 mm |
| Norm | ISO 7380-1 |
| Height of the head k | 2.75 mm |
| Diameter of the head dk | 9.5 mm |
| Diameter d | 5 mm |
| EAN/GTIN | None |
Remarks
Load-bearing capacity 80%.

