| Price |
Deliverable (3-4 weeks)
|
|---|---|
| Article number | D7504KDBAAAC04825 |
| Material | Steel |
| Quality | ST |
| Coating | zinc-plated, standard, 5 µm, Zn5/An/T0 |
| Diameter | 4,8 mm |
| Length | 25 mm |
Product details
form K with hexagon head and collar acc DIN 6928. With seal washer 16 mm.
| Force application size | SW 8 |
| Total lenght l | 25 mm |
| Norm | DIN 7504 K |
| Height of the head k | 4.45 mm |
| Diameter d | 4.8 mm |
| EAN/GTIN | None |

