| Price |
Deliverable (3-4 weeks)
|
|---|---|
| Article number | D7504KDCAAAC063130 |
| Quality | ST |
| Diameter | 6,3 mm |
| Length | 130 mm |
Product details
form K with hexagon head and collar acc DIN 6928. With seal washer 19 mm.
| Total lenght l | 130 mm |
| Norm | DIN 7504 K |
| Height of the head k | 5.9 mm |
| Diameter d | 6,3 mm |
| Flange diameter df | 13.5 mm |
| EAN/GTIN | None |

